معرفی بخش‌های تخصصی مدرسه

دپارتمان آموزش

دپارتمان آموزش باران مهر با اصل قراردادن اهداف بنیادین آموزش و پرورش همراه با به کارگیری شیوه‌های نوین آموزشی جهان با رویکرد شناختی، مهارتی، پرورشی و بومی‌سازی آن‌ها با فرهنگ ایران بابی نو در آموزش گشوده است. این مدرسه با استفاده از کادر متخصص و متعهد و به روز رسانی مستمر اطلاعات آن‌ها توسط صاحب نظران آموزش قصد دارد دین خود را به بهترین نحو به آموزش کشور ادا نماید.

دپارتمان فرهنگی

مختصری از فعالیت‌های دپارتمان فرهنگی باران مهر، برپایی اردوهای علمی، مذهبی، تفریحی، پژوهشی، فرهنگی و برگزاری مناسبت‌های ملی، مذهبی جلب مشارکت دانش آموزان در مناسبت هابرای افزایش مسئولیت پذیری و ارتقاء باورهای ملی - مذهبی و برگزاری کارگاه‌های مهارت زندگی

دپارتمان مشاوره

با ایجاد مدرسه ای مشاور محور و تشکیل پرونده‌ی مشاوره برای هر دانش آموز ابزاری مناسب و مستمر برای شناخت استعدادها و توانمندی‌های آن‌ها و در نتیجه هدایت تحصیلی و شغلی مناسب ایجاد نموده است. در این مدرسه مشاور چون زنجیره ای که اجزاء متفاوت‌یک مجموعه را به هم پیوند می‌زند و فعالیت‌های دپارتمان‌های مختلف را با هم همگام و هم مسیر می‌کند.

دپارتمان فناوری اطلاعات

دپارتمان IT باران مهر با آموزش پیشرفته‌ی مهارت‌های کامپیوتری دانش آموزان را برای دریافت گواهینامه‌های معتبر آماده می‌نماید. در ضمن با همکاری دپارتمان مشاوره دانش آموزان همگام با آشنایی با مهارت‌های کامپیوتری فرهنگ استفاده‌ی صحیح از تکنولوژی‌های نوین را می‌آموزند.

دپارتمان سلامت و روان

دپارتمان سلامت باران مهر با بررسی وضعیت بهداشت دهان و دندان، سنجش بینایی و شنوایی، رسم نمودار کنترل قد و وزن و بررسی ساختار قامتی تک تک دانش آموزان به کلیه‌ی آن‌ها کارنامه‌ی سلامت ارائه می‌دهد.

دپارتمان هنر

دپارتمان هنر باران مهر با همراهی نزدیک با دپارتمان مشاوره و استفاده از طرح‌های مشخص و نیرو‌های مجرب‌یکی از مهمترین ابزارهای بروز و ارتقاء هوش‌های چندگانه این دانش آموزان می‌باشد.

دپارتمان زبان

دپارتمان زبان باران مهر با آموزش تخصصی زبان انگلیسی عمومی‌ و آموزش دروس اصلی نظیر علوم و ریاضی به صورت دو زبانه و همین‌طور با کادری توانمند راهکارهای نوین زبان آموزی را ارائه می‌دهد.

دپارتمان ورزش

دپارتمان ورزش باران مهر با آموزش تخصصی ورزش‌های شطرنج و ژیمناستیک در فضای مناسب با کادری مجرب.

دپارتمان پژوهش

برگزاری کلاس‌های رباتیک، ربوکاپ، آمادگی تیزهوشان، ریاضی پیشرفته، خلاقیت و حل مساله، آموزش همگام اولیا با دانش آموزان در حیطه‌ی کامپیوتر و زبان

دپارتمان تغذیه

دپارتمان تغذیه باران مهر با استفاده از مواد اولیه سالم زیر نظر متخصص تغذیه، سرویس غذایی مناسبی را ارائه می‌دهد.

دبستان دخترانه باران مهر

روابط عمومی و جلب مشارکت والدین

 

مدرسه هوشمند دخترانه باران مهر با هدف افزایش بهره وری و سطح کیفی آموزش همیشه تلاش کرده است تا با باز گذاشتن فضای تعامل و روابط بین مدرسه و والدین با همکاری انجمن اولیاء و مربیان یک ارتباط دو سویه میان مدرسه و والدین را برقرار کرده و در بهبود این روابط می کوشد. لذا از هر طریق از جمله وب سایت رسمی مدرسه از شما دعوت می کند تا نظرات و انتقادات سازنده خود را از طریق صفحه ارتباط با ما و همچنین ایده های خلاقانه خود را از طریق صفحه بانک ایده با ما در میان بگذارید.

فهرست فوق برنامه های مدرسه
گزیده‌ی تصاویر
اخبار و رویدادها
پیوندهای مفید